Svíčky

Upcyklované ručně vyrobené sójové svíčky Mañana z vinných láhví, které jsme buď vypili nebo nám je někdo daroval. Svíčky z upcklovaných láhví a sójového vosku nabízíme ve 2 velikostech - 130 ml a 400 ml a na oleje jsme právem pyšní. Snažíme se hledat nevšední vůně případně vymýšlet originální kombinace, které učarují vaše čichové buňky. Pravidelně tvoříme nové kolekce vůní, ale zároveň ponecháváme v nabídce naše beastsellery. Pokud vidíte svíčky na skladě, tak moc nerozmýšlejte a raději objednávejte. Jak se u nás říká: Zítra je taky den, ale možná bude už vyprodáno.

Zapálení svíčky má být rituálem klidu a přesně tento lifestyle jsme si u nás v Mañana vytyčili. 

Takže vůně, relax a pohoda. Mañana je život.

Přírodní sójové svíčky

Přírodní sójové svíčky jsou vyrobené z vosků, které jsou získávány ze sójových bobů. Sójové vosky jsou ekologické a biologicky odbouratelné a obvykle také hypoalergenní. Navíc, sójové vosky se při spalování vydávají méně škodlivých látek než parafín, což je činí zdravější volbou pro vnitřní prostředí.

Výhody sójových svíček bez parafínu

Sójové svíčky mají několik výhod oproti parafínovým svíčkám:

  1. Jsou šetrnější k životnímu prostředí: Sója je přírodní materiál, který je biologicky odbouratelný a při spalování se vydává méně škodlivých látek než parafín.

  2. Hypoalergenní: Sójové vosky jsou obvykle hypoalergenní, takže je mohou používat i alergikové.

  3. Delší životnost: Sójové vosky se pomalu roztavují, což znamená, že svíčky z nich vydrží déle než parafínové svíčky.

  4. Výroba z odpadu: Upcyklované sójové svíčky jsou vyrobeny z použitých sójových vosků z jiných svíček nebo z jiných zdrojů, což je šetrnější k zdrojům a pomáhá snižovat množství odpadu.

Proč svíčky od ekologické a sójové od Mañana

Jednoduše, protože Mañana je život. Zachraňujeme láhve, které by se stali jen další položkou na smetišti. Vyrábíme svíčky s originálními vůněmi a skvělým designem, takže koupí svíčky nejen ušetříte životní prostředí, ale získáte taky skvělý doplněk do vašeho domova. A po vyhoření je možné sklenici od svíčky použít jako květináč, sklenici, misku nebo cokoliv, co vás napadne.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz