Kde nás najdeš?

Nemáme vlastní kamenou prodejnu, ale známe spoustu frajerů a frajerek, kteří mají naše produkty ve svých skvělých krámech na různých místech v Česku..

Jestli máš zrovna cestu kolem, zastav se u nich, usměj se na ně. Někde si produkty můžeš zakoupit, někde si je aspoň vyzkoušíš.

 

A kde nás (teda naše produkty) najdeš?

 

vino stavek

Vinařství Stávek (Nechory)

Naše alma mater. Právě odsud pochází většina flašek, ze kterých dále vyrábíme produkty. Tak nám dojdi pomoct pár flašek vypít, ať můžeme dál rozdávat radost. Z našich skleniček se zde napijete a na objednávku vám je sem i rádi doručíme, stejně jako ostatní produkty.

Dozvědět se víc

 

anca

Andulka winery (Dolní Bojanovice)

Čerstvý vzduch, úsměv na tváři, supr víno a kvalitní nocleh. Nevím, co ještě víc chcete slyšet. Na Andulce nás baví, že to celé dělá srdcem. A když jsme zjistili, že jsme na stejné vlně, tak jsme si prostě museli plácnout. Skleničky, svíčky. To vše u ní najdete. U Andulky si dokonce můžete zakoupit naše svíčky, teda pokud zrovna nejsou vyprodané. Tak se za ní stavte.

Dozvědět se víc

 

sany (1)

Suny house (Břeclav)

Při cestě na Moravu velmi pravděpodobně pojedete i přes toto okresní město a tak by byla škoda, nenaplánovat si odpolední nebo spíš večerní program u kluků v Suny house. Drinky, které vám rozvážou jazyk, intimní atmosféra, dobrá hudba a usměvy všude kolem - to zní jako skvělý večer, no ne? A my vám dáme malý tip. Řekněte si na baru o mañana drink a ponořte se aspoň na jeden večer do ultimátního chillu.

Dozvědět se víc

 

baner_nakofein_1

 

naKofein (Hodonín)

Ve slavném rodišti T. G. Masaryka se před časem objevila tato nádherná kavárna se skvělou výběrovou kávou z vlastní pražírny. A jelikož se s klukama známe, tak slovo dalo slovo a rázem je z toho další nádherný Mañana spot. Doporučujeme pro uklidnění mysli. Na rychlou nebo pomalou kávičku. Chutný snack nebo výborné dezerty. Zatím je možné z našich produktů zakoupit pouze sklenice, ale do budoucna plánujeme nabídku rozšířit. Zaručujeme vám, že tady jste v dobrých rukách.

Dozvědět se víc

 

Tiny Glamp (Nechory, Praděd)

Jeden z našich nejnovějších mañana spotů je Tiny Glamp, který v sobě spojuje nádherné výhledů na vinice nebo hory, klidu a zároveň dokonalého pohodlí vám nabídne kontejnerové bydlení v glamping stylu. Jeden je uprostřed vinice a druhý nedaleko pradědu, ale daleko od lidí, což je skvělá možnost na restart myšlenek. V kontejnerech najdete od nás svíčky a sklenice, takže vám do té pohody přineseme i trochu mañany. 

Když nás Honza oslovil ke spolupráci, hned jsme si plácli. Někdo upcykluje sklenice a někdo lodní kontejnery, ale společně děláme ten svět trošičku hezčí. Jestli máte chuť vypadnout na víkend do přírody, rezervujte si termín na jejich instagramu. Stojí to za to a ten chill..

Dozvědět se víc

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz